6 Ekim 2017 Cuma

Kurandan Öğütler (50 Ayet Boyama Kağıtları)

Boyama kağıtlarında ayetler yazılı olduğundan 
kullanılırken hassas davranılması rica olunur.

Tüm boyamaları toplu indirme linki en alttadır.

Boyamaları Facebook'ta görmek için TIKLAYIN

Tüm Boyamaları İndir (40 mb) 
Emeği geçenlere hayır duayı da unutmayın inşallah.

11 yorum:

 1. ALLAH razı olsun çok güzel uygulamalar

  YanıtlayınSil
 2. hariiika etkinlikler materyaller Allah sizi cennetin ennn güzel yerine koysun inşaaalllah peygamberimize komşu olun

  YanıtlayınSil
 3. indirme butonunda sorun var indiremedm. harika paylaşıım için Allah razı olsn

  YanıtlayınSil
 4. Çok beğendim hocam emeğinize sağlık hocam

  YanıtlayınSil
 5. Önder Hocam hayırlı akşamlar.Size ne kadar teşekkür etsek azdır.Kelimeler kifayetsiz kalır demek istiyorum.Allah c.c binlerce kere razı olsun.

  Sizin sayenizde yıllardır Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersleri daha eğlenceli geçiyor,çocuklar sizin o oyun türü eğitim metodunuzu çok seviyorlar.Ömür boyu unutacaklarını da zannetmiyorum.

  Hafızalarında gerçekten bir iz bıraktınız.Hemde her sınıfa yönelik.yani hepsini düşünmüşsünüz.Tuttuğunuz altın olsun diyelim.Belliki Ana-babanızın ve çevrenizin hayır duası almışınız.Cenab-ı Hak misliyle kabul etsin.Adeta "2 günü birbirine eşit olan zarardadır" düstürunca hareket ediyorsunuz.Yoksa bu kadar proje nasıl ortaya çıkar.Hangisi için teşekkür edeceğimi bilemiyorum.Çünkü her biri,bir diğerinden daha güzel.Belliki epey emek verilmiş.Nasıl teşekkür etmeyiz.Nankörlük olur.Büyük Riskmi desem,Basket oyunu mu desem,penaltı atışı mı desem,En popüler kelimelermi desem.Her birisi için ayrı ayrı teşekkürler.Cenab-ı Hak sizlerden binlerce kez razı olsun.O şahane besmele ve diğer Yazı çeşitlerimi desem,hadisler ayetler mi desem.Karaoke ilahilermi desem..Tüm dile getirdiğim ve unuttuğum projeleriniz için Cenab-ı Hak emeğin her bir dakikasına binlerce Sadaka-i cariye sevabı nasip etsin.
  Her aklıma düştükçe teşkkür ediyorum.Bundan sonra da inşaallah edeceğim.Cenab-ı Hak size ve ailenize hayırlı,sağlıklı uzun ömür ihsan eylesin ve sizin gibilerin sayısını artırsın.Allaha emanet olun....

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Allah razı olsun güzel kardeşim. Bu yazdıklarınız dârı bekada lehime şehadet olarak önüme çıkar inşallah. Gayret bizden tevfik Allah'tan. Mehmet Akif'in bir şiirinde gördüğüm "tek ihtiyacımız sa'yi mediddir(bıkmadan usanmadan çalışmak)" cümlesi hep rehber oldu bana. Kabiliyetlerini ortaya çıkarıp yeni nesle önderlik edecek arkadaşlara küçük bir amatörce numune bizimkisi. İnşallah son nefese kadar mücahedeye devam...

   Sil
 6. Harika bir çalışma, tıpkı diğerleri gibi. Allah razı olsun kardeşim.
  Emeğinize, gönlünüze sağlık...

  YanıtlayınSil
 7. رائع ما شاء الله ، جزاكم الله خيرا

  YanıtlayınSil

İlginiz için sonsuz teşekkürler...
Yorumunuz incelenip en kısa sürede yayınlanacaktır..
Sorularınızı onderalkan@gmail.com adresine de gönderebilirsiniz.